O BIBLIOTECE

Skład osobowy



Miejsce pracy Telefon e-mail
dr Teresa Dębicka, starszy bibliotekarz, kierownik biblioteki pok. 8 32 2009 220 teresa.debicka@us.edu.pl
mgr Katarzyna Fitz, starszy bibliotekarz Czytelnia Ogólna, pok. 4
oraz Pokój Pracowników Biblioteki, pok. 6
32 2009 207
32 2009 213
katarzyna.fitz@us.edu.pl
mgr Ewelina Gregorczyk, starszy bibliotekarz Czytelnia Ogólna, pok. 4
oraz Pokój Pracowników Biblioteki, pok. 6
32 2009 207
32 2009 213
ewelina.gregorczyk@us.edu.pl
mgr Irena Janik, kustosz Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów pok. 8 32 2009 221 irena.janik@us.edu.pl
mgr Elżbieta Jędryczka, kustosz Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów pok. 8 32 2009 243 elzbieta.jedryczka@us.edu.pl
mgr Jolanta Lisiecka, kustosz Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów, pok. 8 32 2009 255 jolanta.lisiecka@us.edu.pl
Żaneta Listek, magazynier Magazyn biblioteczny 32 2009 242 zaneta.listek@us.edu.pl
Beata Wink, magazynier Magazyn biblioteczny 32 2009 242 beata.wink@us.edu.pl
Wanda Strykowska, starszy bibliotekarz Lektorium Klasyczne, pok. 3 32 2009 408 wanda.strykowska@us.edu.pl
wanstr@gazeta.pl
mgr Małgorzata Wocka, starszy bibliotekarz Wypożyczalnia, pok. 5 32 2009 208 malgorzata.wocka@us.edu.pl
mgr Marzena Mucha-Antosiak, starszy bibliotekarz Wypożyczalnia, pok. 5 32 2009 208 marzena.mucha-antosiak@us.edu.pl
mgr Katarzyna Wojtek, starszy bibliotekarz Czytelnia i Wypożyczalnia Bibliologiczna, pok. 316 32 2009 316 katarzyna.wojtek@us.edu.pl
mgr Justyna Januszewska, bibliotekarz Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów pok. 8 32 2009 221 justyna.januszewska@us.edu.pl